Nastavnici - obrazovanje odraslih


Prometna skupina predmeta

Natalija Ozimec- natalija.ozimec@scp.hr

Željko Crnko  -  zeljko.crnko@scp.hr

Igor Jelić, prof.mentor - igor.jelic@scp.hr

Ivana Birin- ivana.birin@scp.hr

Tomislav Kučina, prof. savjetnik  -  tomislav.kucina@scp.hr

Miljenko Lukiček, prof. savjetnik  -  miljenko.lukicek@scp.hr

Bruno Marković- bruno.markovic@scp.hr

Krešimir Utović-kresimir.utovic@scp.hr

Karlo Šoštarić- karlo.sostaric@scp.hr

Strojarska skupina predmeta

Renata Heljić, prof. mentor - renata.heljic@scp.hr

Sanja Tirić, prof. savjetnik  -  sanja.tiric@scp.hr

Mirjana Vidanović  -  mirjana.vidanovic@scp.hr

Lovorka Vidić, prof. savjetnik  -  lovorka.vidic@scp.hr

Ekonomska skupina predmeta

Ivana Maruna -  ivana.maruna@scp.hr

Željka Turković - zeljka.turkovic@scp.hr

Prva pomoć

Maja Marić Bajs - maja.maricbajs@stampar.hr

Praktična nastava

Ivana Birin - ivana.birin@scp.hr

Prometna kultura

Snježana Kovač, prof savjetnik  -  snjezana.kovac@scp.hr

Ivana Čorić, prof.mentor - ivana.coric@scp.hr

Goriva i maziva, Kemija

Natalija Šikić  -  natalijasikic20@gmail.com

Računalstvo

Mirta Radmilović -   mirta.radmilovic@scp.hr

Geografija

Snježana Eror Adamić  -  snjezana.e.adamic@gmail.com

Fizika

Pavita Barun - pavita.barun@gmail.com

Povijest

Jasmina Radičević - jasmina.radicevic@scp.hr

Josip Sraka  -  josip.sraka@scp.hr

Politika i gospodarstvo, Etika

Ivana Zelenika - ivana.zelenika@scp.hr

Lea Car- lea.car@scp.hr

Hrvatski jezik

Jasmina Radičević - jasmina.radicevic@scp.hr

Josip Hadrović  -  jhadrovic@yahoo.com

Josip Sraka  -  josip.sraka@scp.hr

Lea Car - lea.car@scp.hr

Računalstvo

Mirta Radmilović - mirta.radmilovic@scp.hr

Engleski jezik

Marko Feješ  - marko.fejes@scp.hr

Njemački jezik

Marina Ignjačić - marina.ignjacic@scp.hr

Marina Katalenić  -  marinakatalenic@net.hr

Matematika

Kristina Petras - kristina.petras@scp.hr

Tjelesna i zdravstvena kultura

Martina Sesar, prof.mentor - martina.sesar@scp.hr

 


Kontakt


"Škola za cestovni promet"
Trg J.F. Kennedyja 8, Zagreb
www.scp.hr
01/2303 444

Radno vrijeme

Pronađite nas na karti